T 085 064 06 40 E info@duurzaambedrijvenoverleg.nl

Nieuwsbrief Brandweer – Keurmerk Veilig Ondernemen

Geplaatst op 1 december 2020

Uw Bedrijventerrein is Keurmerk Veilig Ondernemen-gecertificeerd. In het kader van deze samenwerking van Politie, Gemeente, Brandweer en een aantal ondernemers vragen wij uw aandacht voor het volgende:

De brandweer stelt enkele keren per jaar een nieuwsbrief op om bedrijven te informeren op verschillende gebieden van brandveiligheid. Dit maal staat het installeren van zonnepanelen en risico’s daarvan centraal.

Ook zijn in de nieuwsbrief twee QR-codes opgenomen die verwijzen naar de site van Brandweer Nederland en het Instituut Fysieke Veiligheid (IFV) waarin ook aandacht wordt besteed aan veilige energietransitie.

De brandweer hoopt onder andere hiermee te bereiken dat de bedrijven bewust worden van het feit dat het plaatsen van zonnepanelen ook risico’s met zich meebrengt.

20201116 Nieuwsbrief KVO november 2020

Heeft u vragen met betrekking tot deze nieuwsbrief?
Bel even naar DBO: 085-0640640 of stuur een mail naar info@duurzaambedrijvenoverleg.nl