T 085 064 06 40 E info@duurzaambedrijvenoverleg.nl

Wereldcafé Omgevingsvisie gemeente Gennep

Geplaatst op 30 oktober 2018

Op maandag 17 september 2018 organiseerde de gemeente Gennep voor inwoners, ondernemers, organisaties en leden van de gemeenteraad een Wereldcafé Omgevingsvisie. Zo’n tachtig aanwezigen benutten de kans om te reageren op alle verzamelde informatie van de afgelopen tijd. Aan thematafels werd levendig gediscussieerd over de identiteit en de kwaliteiten van de gemeente, maar ook over de belangrijkste opgaven voor de toekomst.

De opbrengst van het Wereldcafé vindt u op deze website: https://www.gennep.nl/bestuur-organisatie/omgevingswet-en-omgevingsvisie_43262/

U kunt hier ook het filmpje over het opstellen van de omgevingsvisie bekijken en een stukje lezen over de betekenis van de Omgevingsvisie voor de rechtspositie van inwoners.