T 085 064 06 40 E info@duurzaambedrijvenoverleg.nl

Wijzing afvalinzameling gemeente Gennep

Geplaatst op 20 maart 2020

Vanwege de maatregelen rondom het coronavirus zijn er wijzigingen voor de afvalinzameling. Hierover hebben we een bericht op onze website en Facebookpagina gedeeld, maar we realiseren ons dat we hiermee niet iedereen bereiken. Daarom willen we jullie vragen dit bericht ook via jullie kanalen te delen. Zo komt de informatie hopelijk bij zoveel mogelijk mensen terecht. Én houden we onze openbare ruimte schoon en opgeruimd. De actie Gennep Schoon gaat immers ook niet door …

Dit is de link naar het bericht: https://www.gennep.nl/bestuur-organisatie/afvalinzameling_43746/

We doen ons best alle inwoners en ondernemers van de benodigde informatie te voorzien in deze onzekere tijden die allerlei vragen oproepen. Informatie die bovendien van dag tot dag weer aangevuld wordt. Indien er veel (dezelfde) vragen of suggesties leven, laat het ons weten. Dan kunnen we bekijken hoe we daaraan tegemoet kunnen komen in onze berichtgeving.

Bij voorbaat hartelijk dank voor jullie medewerking.
Doe wat je moet doen om anderen en jezelf te beschermen!

Met vriendelijke groet,
De gemeente Gennep